Vybíjení (Discharge)

juraj.jurej

Re: Vybíjení (Discharge)

Příspěvek od juraj.jurej » pát 27. bře 2020 10:06:40

Bořík píše:
pát 27. bře 2020 7:57:02
Chci to používat na obě nabíječky. Ten ToolkitRC M6 jsem si hlavně pořídil na venkovní nabíjení - je to prcek, co se všude vejde a na svou "velikost" toho umí ( nebo spíš měl by umět ) hodně. Zatím bojuju s tím vybíjením, dnes chci vyzkoušet to regenerativní vybíjení.
Škoda, že i ichargeru neupgradovali SW, aby uměl napájet LiHV. Lipolky sice už skoro nepoužívám, ale na trhu se objevili nové Lionky, co mají horní hranici napětí na 4.35V a to, bohužel, 208B neumí.
Docela je zajímavá nová nabíječka iCharger X6, ale cenově je už trochu výš na to, abych pořizoval další nabíječku.
Keby iCharger 208B a pod. vedel LiHv tak ho mám (resp. kópiu). X6, X8 som zvažoval, ale je tam problém s navigačným tlačítkom. Celý sa rospadá. Tak som išiel do HOTA H6 Pro, ale ani tu to nieje úplne ružové s dotykovími tlačítkami. Možno to doladia v novom SW. Pozeral som aj na ToolkitRC M8S je celkom šikovná, ale na fórach sa písalo, že tieto nabíjače sú dosť nepresné a merajú blbosti, tak som to zavrhol.
FrSky Horus X10

Bořík

Re: Vybíjení (Discharge)

Příspěvek od Bořík » pát 27. bře 2020 10:40:10

právě s tou M6 mám problémy s vybíjením - viz příspěvky v jiném vlákně.

doplnění: problémy jsem už všechny vyřešil - nabíječka je v popelnici. A mám klid, už se nemusím rozčilovat.

Odpovědět