CashBack

Uživatelský avatar
LEON
Příspěvky: 37
Registrován: čtv 02. kvě 2019 21:03:59
Bydliště: Východní Čechy

CashBack

Příspěvek od LEON »

Neuvažuje RC Studio o zavedení nějakého, alespoň symbolického, CashBacku? Např. z portálů Tipli, Hamty, Získejte apod.?
Díky

pepa
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 09. kvě 2019 15:18:42

Re: CashBack

Příspěvek od pepa »

Proč zvyšovat cenu za provizi další firmě ?
Není lepší dávat slevy přímé svým zákazníkům - když už.

Uživatelský avatar
LEON
Příspěvky: 37
Registrován: čtv 02. kvě 2019 21:03:59
Bydliště: Východní Čechy

Re: CashBack

Příspěvek od LEON »

Třeba protože to může přitáhnout více zákazníků?

sakulajda
Příspěvky: 123
Registrován: pát 26. dub 2019 21:24:30

Re: CashBack

Příspěvek od sakulajda »

a nebo odradit - mě ty slevy přes jakékoliv další portály vytáčí

Supan
Příspěvky: 125
Registrován: sob 27. dub 2019 19:02:58

Re: CashBack

Příspěvek od Supan »

Znate to ne: nechci slevu zadarmo!! A polozil na pult stokorunu....

Uživatelský avatar
Roman_rc.pilot
Příspěvky: 196
Registrován: ned 26. dub 2020 20:58:34
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: CashBack

Příspěvek od Roman_rc.pilot »

Osobně si myslím, že zrovna RCStudio má produkty od FrSky za velmi dobré ceny. Myslím, že je zde jednoduchá odpověď: "Pokud na to nemáš, stěžováním si na fóru s tím nic neuděláš. Šetři!" ;)
🇨🇳Frsky Tandem X20PRO
🇺🇲John Deere 9620RX (Archer R8 + R4)
🇩🇪Krampe Halfpipe HP20 (Archer R4)
🇸🇪Väderstad Spirit ST600s (Archer R6)
🇩🇪Amazone UX5200 (Archer R6)

Supan
Příspěvky: 125
Registrován: sob 27. dub 2019 19:02:58

Re: CashBack

Příspěvek od Supan »

Na RC studiu je největší kešbek, to jak dobře to funguje. Prodej , servis, podpora a i tenhle diskusní koutek. To je celková hodnota zboží.
Takové zboží se ve slevě koupit nedá !! Tady kupuji produkty s vysokou přidanou hodnotou za slušnou cenu.

Jak je všude AKCE a SLEVA je fakt otravné. Platí to snad jen na Ovčany.
Ve skutečnosti se o žádné slevy a Akce nejedná. Je to jen vývoj cen daných komodit na konkurenčně silném trhu.

Tak asi tak.
;)

Jo a google říka:

Casch back = Vrácení peněz
To jako dej mi kilo ja ti pade vrátím??? To přece pro normálniho člověka nemá logiku.
Kolik Ovčanů má naše republika???

Uživatelský avatar
Bořík
Příspěvky: 358
Registrován: pát 26. dub 2019 17:34:47

Re: CashBack

Příspěvek od Bořík »

Jakékoli akce, slevy, vrácení peněz ... všechno je jen marketingový tah. Nikdy se nedívám, jestli je něco ve slevě nebo v akci. ale zajímá mě jen jedna jediná hodnota: Kolik to stojí. RC Studio má solidní ceny a když je někde nějaký výrobek FrSky o dost levnější - klidně ho koupím jinde. Ale zásadně jen pokud jde o drobnosti, jinak kvalitní servis a záruka převažují nad cenou - hlavně pokud jde o dražší záležitost.
Kamarád velice rád používá k pohonu baterky z vyřazených notebooků. A vůbec mu nevadí, že na hodinové akci jede 10 minut a zbytek cesty nese autíčko v ruce. Má ale dobrý a hřejivý pocit, že ušetřil.
Ale to je individuální u každého soudruha.

Uživatelský avatar
LEON
Příspěvky: 37
Registrován: čtv 02. kvě 2019 21:03:59
Bydliště: Východní Čechy

Re: CashBack

Příspěvek od LEON »

Je to jednoduché, protože (kromě základních potravin) nakupuji vše výhradně online, je jedním z kritérií výběru Eshopu i výše poskytovaného CashBacku. Používám CashBack teprve tři roky, ale zatím mi přistálo na účtu zpět:

Ziskejte.cz: 3143 kč
Hamty.cz: 1816kč
Tipli.cz: 1488kč
Plná peněženka.cz: 632kč (tu jsem zrušil hned po roce, nabízela malé odměny).

Nejsou to sice závratné sumy, ale na ulici ty peníze člověk nenajde a pokud to znamená pouze kliknout na Eshop z jiného odkazu, než z vyhledavače, tak proč ty peníze nezvednout...

Supan
Příspěvky: 125
Registrován: sob 27. dub 2019 19:02:58

Re: CashBack

Příspěvek od Supan »

Ahoj,

a kolik jsi tam musel utratit? a určite to zboží v danem čase nebylo jinde za lepší cenu?
Supan

Uživatelský avatar
LEON
Příspěvky: 37
Registrován: čtv 02. kvě 2019 21:03:59
Bydliště: Východní Čechy

Re: CashBack

Příspěvek od LEON »

Když jde člověk nakupovat třeba na Aliexpress, tak tam prostě nejde přímo přes vyhledávač, ale jednoduše si na ten obchod klikneš z nějakého Cashback portálu a za nějaký čas má člověk zpátky 5-15% z té útraty zpět. Někdy to trvá i měsíc, než obchodník připíše odměnu za nákup a jsou to drobné částky, ale když člověk nakupuje téměř pouze online, tak se to prostě nasčítá. Samozřejmě, že člověk vybírá nejnižší cenu, ale když vybírám konkrétní zboží třeba mezi Ebay, Alinou a Gearbestem, tak tam prostě stejně nakonec vlezu přes nějaký CashBack portál, abych dostal pár procent zpět. To samý, když kupuju v českém eshopu, třeba léky, tak si vyberu nejnižší cenu, ale pak se na ten Eshop lognu z nejvýhodnějšího CashBack portálu. Chleba to nežere a ty dvě tři kliknutí navíc mě fakt nezabijou.

Supan
Příspěvky: 125
Registrován: sob 27. dub 2019 19:02:58

Re: CashBack

Příspěvek od Supan »

Zajimavé jak to funguje. Asi si založím portál na kešzpět pro jiné kešzpět a podle Taranise si dám funkci naásobit hodnotu vstupů :-)

Uživatelský avatar
LEON
Příspěvky: 37
Registrován: čtv 02. kvě 2019 21:03:59
Bydliště: Východní Čechy

Re: CashBack

Příspěvek od LEON »

Vítej ve 21. století ;)

Uživatelský avatar
Roman_rc.pilot
Příspěvky: 196
Registrován: ned 26. dub 2020 20:58:34
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: CashBack

Příspěvek od Roman_rc.pilot »

Bohužel, ať už jsem u tohoto tématu zrušil sledování a upozorňování, musím se k tomu vrátit.
Přesně takové lidi jako je tady zakládající vlákna "LEON" zbožňuju (sarkazmus). Nesnáším lidi, co se snaží vytřískat každou slevu či cashback, ať už tomu říkáme jak chceme. Neříkám, že někteří obchodníci nenadsazují ceny, ale řešit to zrovna tady s RCStudio vidím jako totální přestřel. Do pr*ele, ten člověk, p. Urbánek rádia zařizuje, dováží je do ČR, má e-shop, vychází maximálně vstříc všem zákazníkúm ať už si koupí QX7 nebo Horus X10. Veškerý opentx je přeložen do češtiny, hlášky samozřejmě nevyjímaje, poskytuje poradenství jak s nastavením, tak opravou střev apod... A pokud si tady SEAT myslí, že to není dost, může si kupovat vysílačky v angličtině. Zamysli se nad tím, co tady napíšeš, pročti si příspěvky tady na fóru, komu RCStudio pomohlo a potom můžeš psát takové zcestné příspěvky.
Mimochodem, ty máš QX7s že ano? Kupovanou u RCStudio?
Úplně bych toto téma ignoroval, protože ho mohl založit jedině ne moc smyšlející člověk, ale nedá se to. Je fakt hnus, co čech dokáže v té své makovici vymyslet, aby utvrdil heslo: "Hamty hamty, ať mám víc, než tamty."
🇨🇳Frsky Tandem X20PRO
🇺🇲John Deere 9620RX (Archer R8 + R4)
🇩🇪Krampe Halfpipe HP20 (Archer R4)
🇸🇪Väderstad Spirit ST600s (Archer R6)
🇩🇪Amazone UX5200 (Archer R6)

Uživatelský avatar
ellet
Příspěvky: 629
Registrován: úte 14. kvě 2019 17:37:26
Bydliště: Vysočina

Re: CashBack

Příspěvek od ellet »

Klíííd. Obchodem jsem se nikdy neživil, ale myslím, že obchodník se musí uživit a slušný prodejce na slevy moc rezerv nemá. A když koupí někdo něco "pod cenou" zaplatí to některý jiný kupující jinde. A asi ku prospěch nižší ceny nebude, čím víc lidí v tom kolotoči jede. Ale beru ty slevy jako internetové hrátky, trošku na způsob loterie a myslím, že LEON to taky tak "zuby nehty" nebere vážně.

Uživatelský avatar
Bořík
Příspěvky: 358
Registrován: pát 26. dub 2019 17:34:47

Re: CashBack

Příspěvek od Bořík »

Já bych z toho nic nedělal ... Každý jsme jiný a každý se snaží ušetřit, jak to jde. Někdo chápe situaci na trhu, někdo se snaží vytřískat něco za každou cenu. Jednou jsem také něco prodával na modelbazaru a dotyčný se snažil o slevu za každou cenu. Tak mi několikrát volal a snažil se domluvit tu slevu. prodával jsem něco za 2500,- a to opravdu za levno. Ale jemu to bylo moc a tak to chtěl ukecat na 2300,-. Tak jsem mu sdělil, že to bude za 2600,-. Při dalším telefonátu jsem už chtěl 2700,- a docela jsem se bavil, jak byl ten vychcánek vytočený. Pochopitelně prásknul s telefonem a další nadávky jsem už neslyšel, ale měl jsem obrovskou radost, že někdo dostal to, co si zasloužil.
Také někdy koupím něco z Číny, i když to má RC Studio v nabídce. Ale vždy jen levné věci, od kterých nečekám žádnou záruku a když dojde zmetek, tak ho vyhodím do kopřiv a nemrzí mě to. Ale dražší věc vždy raději koupím doma v Brně, protože služby a servis RC Studia jsou perfektní a je mi jasné, že slušný zisk musí být na místě, jinak bych se klidně mohl hádat měsíce s Číňanem.

Uživatelský avatar
LEON
Příspěvky: 37
Registrován: čtv 02. kvě 2019 21:03:59
Bydliště: Východní Čechy

Re: CashBack

Příspěvek od LEON »

Roman_rc.pilot píše:
pon 22. úno 2021 8:37:55
Bohužel, ať už jsem u tohoto tématu zrušil sledování a upozorňování, musím se k tomu vrátit.
Přesně takové lidi jako je tady zakládající vlákna "LEON" zbožňuju (sarkazmus). Nesnáším lidi, co se snaží vytřískat každou slevu či cashback, ať už tomu říkáme jak chceme. Neříkám, že někteří obchodníci nenadsazují ceny, ale řešit to zrovna tady s RCStudio vidím jako totální přestřel. Do pr*ele, ten člověk, p. Urbánek rádia zařizuje, dováží je do ČR, má e-shop, vychází maximálně vstříc všem zákazníkúm ať už si koupí QX7 nebo Horus X10. Veškerý opentx je přeložen do češtiny, hlášky samozřejmě nevyjímaje, poskytuje poradenství jak s nastavením, tak opravou střev apod... A pokud si tady SEAT myslí, že to není dost, může si kupovat vysílačky v angličtině. Zamysli se nad tím, co tady napíšeš, pročti si příspěvky tady na fóru, komu RCStudio pomohlo a potom můžeš psát takové zcestné příspěvky.
Mimochodem, ty máš QX7s že ano? Kupovanou u RCStudio?
Úplně bych toto téma ignoroval, protože ho mohl založit jedině ne moc smyšlející člověk, ale nedá se to. Je fakt hnus, co čech dokáže v té své makovici vymyslet, aby utvrdil heslo: "Hamty hamty, ať mám víc, než tamty."
Na Cashback jsem se ptal, protože už tu modelářské eShopy s Cashbackem v Čechách jsou, používám je a tak mě zajímalo, jestli o této možnosti uvažovalo i RC Studio. Jednoduchá otázka, dostal jsem jednoduchou odpověď, já jsem spokojen. Netuším, proč tobě kvůli tomu pulsuje žilka, byla by škoda, kdyby ti praskla. Pokud Cahsback využívat nechceš, vůbec nikdo tě k tomu přece nenutí.
Taranise jsem kupoval z RC Studia.

Uživatelský avatar
LEON
Příspěvky: 37
Registrován: čtv 02. kvě 2019 21:03:59
Bydliště: Východní Čechy

Re: CashBack

Příspěvek od LEON »

Bořík píše:
pon 22. úno 2021 12:29:23
Já bych z toho nic nedělal ... Každý jsme jiný a každý se snaží ušetřit, jak to jde. Někdo chápe situaci na trhu, někdo se snaží vytřískat něco za každou cenu. Jednou jsem také něco prodával na modelbazaru a dotyčný se snažil o slevu za každou cenu. Tak mi několikrát volal a snažil se domluvit tu slevu. prodával jsem něco za 2500,- a to opravdu za levno. Ale jemu to bylo moc a tak to chtěl ukecat na 2300,-. Tak jsem mu sdělil, že to bude za 2600,-. Při dalším telefonátu jsem už chtěl 2700,- a docela jsem se bavil, jak byl ten vychcánek vytočený. Pochopitelně prásknul s telefonem a další nadávky jsem už neslyšel, ale měl jsem obrovskou radost, že někdo dostal to, co si zasloužil.
Také někdy koupím něco z Číny, i když to má RC Studio v nabídce. Ale vždy jen levné věci, od kterých nečekám žádnou záruku a když dojde zmetek, tak ho vyhodím do kopřiv a nemrzí mě to. Ale dražší věc vždy raději koupím doma v Brně, protože služby a servis RC Studia jsou perfektní a je mi jasné, že slušný zisk musí být na místě, jinak bych se klidně mohl hádat měsíce s Číňanem.
Tohle ale přece není vůbec v rovině RC Studio vs Čína a jestli to tak vyznělo, tak to vůbec nebylo mým záměrem. Cashback vužívám úplně stejně i v českých eShopech a umožňuje ho u nás spousta obchodů. Je to prostě jen několik kliknutí navíc, když do toho eShopu člověk leze, nic víc.

Uživatelský avatar
LEON
Příspěvky: 37
Registrován: čtv 02. kvě 2019 21:03:59
Bydliště: Východní Čechy

Re: CashBack

Příspěvek od LEON »

Roman_rc.pilot píše:
čtv 04. úno 2021 5:20:43
Osobně si myslím, že zrovna RCStudio má produkty od FrSky za velmi dobré ceny. Myslím, že je zde jednoduchá odpověď: "Pokud na to nemáš, stěžováním si na fóru s tím nic neuděláš. Šetři!" ;)
Nevkládej mi do úst, co jsem tu nikdy neřekl, nikdo si tu na fóru přece na RC Studio nestěžuje. Pouze jsem položil jednoduchý dotaz. U RC Studia samozřejmě nakupuji a jsem spokojen.

Supan
Příspěvky: 125
Registrován: sob 27. dub 2019 19:02:58

Re: CashBack

Příspěvek od Supan »

Ahoj kluci,

tak jsme si to vyjasnili a navrhuji tuto diskusi zde na technickém foru ukončit.
přidáte se ?
Kdo odpoví ten se nepřidal!!! :lol:

;)

Hezký den všem.

Supan

Odpovědět

Zpět na „Požadavky, problémy fóra“