BLheli_32

Uživatelský avatar
Bořík
Příspěvky: 358
Registrován: pát 26. dub 2019 17:34:47

BLheli_32

Příspěvek od Bořík »

Mám, prosím, dotaz: fungují copterové regulátory ( s programem BLheli_32 ) s klasickými přijímači a nebo je třeba takový regulátor řídit jen pomocí copterové jednotky ? jde mi konkrétně o toto: https://www.banggood.com/Razor32-V2-35A ... eviewsWrap
Když ho zapojím, jako jiný běžný regulátor, do přijímače, tak se rozsvítí, třikrát pípne a nic se neděje.
Díky za radu, moc jsem o tom na netu nenašel.

Uživatelský avatar
jarda19
Příspěvky: 62
Registrován: ned 28. dub 2019 18:41:27
Bydliště: Havířov

Re: BLheli_32

Příspěvek od jarda19 »

A nečeká náhodou na nastavení koncových poloh páky plynu ???
Horus X12S, hromada přijímačů, čidel a letadel

Uživatelský avatar
Bořík
Příspěvky: 358
Registrován: pát 26. dub 2019 17:34:47

Re: BLheli_32

Příspěvek od Bořík »

Jsem trouba, špatně jsem zapojil signálový vodič: Místo na PWM jsem ho připájel na plošku označenou Tx ( asi jsem nějak podvědomě přišel na to, že by to mohl být signál z Tx ). Nicméně teď už to píská ( spíš hraje ) jak flašinet a motor se točí v rozsahu cca 0-5% otáček. Nenašel jsem, jak ten plyn zkalibrovat a pak stejně budu muset pořídit nějaký převodník, jak ten regulátor přepnout na obousměrný ( to už se zřejmě bez spojení s BLheli neobejde ).
Zkoušel jsem různě reglec připojit s pákou v minimu, v neutrálu, v maximu a metodou pokus-omyl jsem zatím neuspěl. Musím někde najít návod na ten BLheli_32 - snad to tam bude popsáno. Píská to pokaždé jinak, jinak dlouho a v některé poloze ano, někdy ne .... prostě bez návodu to nepůjde. Neumím anglicky a tak se hledá dost těžko.

Uživatelský avatar
jarda19
Příspěvky: 62
Registrován: ned 28. dub 2019 18:41:27
Bydliště: Havířov

Re: BLheli_32

Příspěvek od jarda19 »

Tady máš odkaz na youtube:

Je toho více dílu, polopaticky to tam vysvětlují (bohužel anglicky)
Horus X12S, hromada přijímačů, čidel a letadel

Uživatelský avatar
Bořík
Příspěvky: 358
Registrován: pát 26. dub 2019 17:34:47

Re: BLheli_32

Příspěvek od Bořík »

Díky, podívám se na to.
Ten začátek mi připomíná seriál "Alles Gute" :D
Něco je i na stránkách RC Studia, v části regulátory.

Uživatelský avatar
Jan Urbánek
Administrátor fóra
Příspěvky: 1673
Registrován: ned 21. dub 2019 17:30:13

Re: BLheli_32

Příspěvek od Jan Urbánek »

Zde pozdeji ve videu

Uživatelský avatar
Bořík
Příspěvky: 358
Registrován: pát 26. dub 2019 17:34:47

Re: BLheli_32

Příspěvek od Bořík »

Máte někdo zkušenost s programováním regulátorů přes mobil pomocí programu BlHeli_32 na platformě Android ?

Doplním: podařilo se mi koupit redukci USB zásuvka - micro USB, propojil jsem interfejs z RC Studia s telefonem a připojil regulátor s BLheli-32. Hned se vše spojilo, fungovalo bez nějaké konfigurace USB portu, bez nových ovladačů ... prostě paráda. Nastavit se dá vše jako na PC, zapsání taky funguje ... je bezva s tím nastavovat regulátory.

Odpovědět

Zpět na „Programovací převodníky“