X-Lite-S, FrSky XJT Lite a přijímače D8

Bořík

X-Lite-S, FrSky XJT Lite a přijímače D8

Příspěvek od Bořík » čtv 19. pro 2019 22:16:58

Zdravím všechny příznivce FrSky a prosím o radu nebo pomoc: Koupil jsem X-Lite-S, k tomu vysílací modul XJT Lite a to vše s tím, že budu ovládat lodičky s levnými čínskými přijímači. Mám X9E a k malým lodičkám se mi nechce nosit velkou vysílačku a proto jsem si pořídil X-Lite-S. Tyto levné čínské přijímače ( pro lodě s ovládáním do vzdálenosti 50 metrů ) bohatě stačí a protože mám lodí dost, přišlo by pořízení originálních FrSky přijímačů na dost velké peníze. Tyto přijímače dobře fungují s X9E ( v módu D8 ) a protože přídavný modul XJT Lite má také umět mód D8, neměl by to být problém. Jenže je - přijímače nejdou spárovat. Pan Urbánek mi s tím slíbil pomoc, ale protože víc hlav víc ví, píšu to i sem, jestli někdo náhodou nemá stejný problém a hlavně neví, jak ho vyřešit. X-Lite-S jsem pořídil právě kvůli těm kompaktním rozměrům a nerad bych se s tou vysílačkou rozloučil, protože je přesně to, co potřebuji, ale bohužel zatím neumí to, proč jsem ji pořídil.
Neznáte někdo řešení, jak danou situaci vyřešit ? ( myslím tím zprovoznit a ne prodat ). :?: :idea: