Ethos Lua scripts

m.fuka
Příspěvky: 12
Registrován: pon 04. dub 2022 10:40:53

Re: Ethos Lua scripts

Příspěvek od m.fuka »

Zdravím, zkoušel někdo použít lua script status na tandemu x20 s posledním FW 1.4.6. ? Pokud použiju widget na osm oken a postupně je začnu plnit statusama, tak čím více jich použiju, tím více se mi zabrzdí vysílač, pomalu reaguje na roler, okna přeskakujou pomalu, monitor kanálů vykazuje zpoždění oproti kniplu, až se to začne hroutit. Někdy se to projevuje hned a občas až po vypnutí a znovu zapnutí vysílače. Na verzi 1.4.5. to bylo v pohodě.

m.fuka
Příspěvky: 12
Registrován: pon 04. dub 2022 10:40:53

Re: Ethos Lua scripts

Příspěvek od m.fuka »

Tak po hodinách trápení vyřešeno, po pokusech s downgrady mizely sporadicky modely, padaly hlášky typu chyba v uložišti při prvním spuštění po aktualizaci a nelze vytvořit model, dlouhé doby startu systému, po výměně sd karty vše v pořádku. Jednalo se o nový vysílač s origo kartou.

Uživatelský avatar
juraj.jurej
Příspěvky: 558
Registrován: úte 30. dub 2019 7:09:35

Re: Ethos Lua scripts

Příspěvek od juraj.jurej »

m.fuka píše:
sob 11. úno 2023 14:33:37
Tak po hodinách trápení vyřešeno, po pokusech s downgrady mizely sporadicky modely, padaly hlášky typu chyba v uložišti při prvním spuštění po aktualizaci a nelze vytvořit model, dlouhé doby startu systému, po výměně sd karty vše v pořádku. Jednalo se o nový vysílač s origo kartou.
Dosť "častý" jav, problém s SD kartou. Najlepšia SD karta, žiadna karta. NAND pamäť je super na OS, len škoda, že už nieje aj v X20.
FrSky Tandem X20

Uživatelský avatar
juraj.jurej
Příspěvky: 558
Registrován: úte 30. dub 2019 7:09:35

Re: Ethos Lua scripts

Příspěvek od juraj.jurej »

"Status 3"

Nový status s tromi pozíciami. Dá sa použiť samozrejme aj na dva stavy.
Možnosť nastavenia farby pozadia, farby a veľkosti písma.
.
Přílohy
Screenshot_285.jpg
Screenshot_286.jpg
Screenshot_287.jpg
FrSky Tandem X20

Uživatelský avatar
juraj.jurej
Příspěvky: 558
Registrován: úte 30. dub 2019 7:09:35

Re: Ethos Lua scripts

Příspěvek od juraj.jurej »

Sputnik píše:
úte 10. led 2023 16:17:08
juraj.jurej píše:
čtv 08. zář 2022 13:14:11
"Switch Mapping II"

Je to upravený swmap ADV s novou grafikou. V produkcii od RC Studio.


Swmap II.pngScreenshot_8.png

Tento by se mi líbil,ale nemůžu ho najít.Pomožte prosím
Distribuje ho RC Studio
FrSky Tandem X20

Kebous12
Příspěvky: 3
Registrován: ned 07. led 2024 17:08:34

Re: Ethos Lua scripts

Příspěvek od Kebous12 »

Zdravim.
Poradil by mi někdo s Lua skriptem Flights? Kdyz si ho nastavim jako Widget tak se mi nechcou nacitat lety kdyz dam zdroj na jakoukoli packu. Co je treba nastavit nebo udelat aby to nacitalo lety jak chci?
Dekuji za odpovedi.

Uživatelský avatar
juraj.jurej
Příspěvky: 558
Registrován: úte 30. dub 2019 7:09:35

Re: Ethos Lua scripts

Příspěvek od juraj.jurej »

Kebous12 píše:
úte 09. led 2024 10:07:38
Zdravim.
Poradil by mi někdo s Lua skriptem Flights? Kdyz si ho nastavim jako Widget tak se mi nechcou nacitat lety kdyz dam zdroj na jakoukoli packu. Co je treba nastavit nebo udelat aby to nacitalo lety jak chci?
Dekuji za odpovedi.
Daj zdroj napr. na spínač motor zapnutý "Zámok motoru" SF a pri každom zapnutí rádia a spustení motora sa pričíta Let.
Pokial by si chcel použiť zdroj napr. páku plynu, potrebuješ si vytvoriť log. spínač
(Lety).
Přílohy
Screenshot_21.jpg
Screenshot_20.jpg
Screenshot_10.jpg
Screenshot_9.jpg
Screenshot_8.jpg
FrSky Tandem X20

Kebous12
Příspěvky: 3
Registrován: ned 07. led 2024 17:08:34

Re: Ethos Lua scripts

Příspěvek od Kebous12 »

No jde o to ze jsem to priradil na samostatny spinac napr SD a jakkoli jsem spinacem pohnul at jsem ho mackal jak chtel tak mi to neseplo.. vubec nic se nepricetlo.. takze je lepsi to dat na nejakou funkci?

Uživatelský avatar
juraj.jurej
Příspěvky: 558
Registrován: úte 30. dub 2019 7:09:35

Re: Ethos Lua scripts

Příspěvek od juraj.jurej »

Kebous12 píše:
úte 09. led 2024 13:47:25
No jde o to ze jsem to priradil na samostatny spinac napr SD a jakkoli jsem spinacem pohnul at jsem ho mackal jak chtel tak mi to neseplo.. vubec nic se nepricetlo.. takze je lepsi to dat na nejakou funkci?
Nie, To je jedno. Musí to ísť aj na prepinači SD.
FrSky Tandem X20

Kebous12
Příspěvky: 3
Registrován: ned 07. led 2024 17:08:34

Re: Ethos Lua scripts

Příspěvek od Kebous12 »

Jo uz jsem to pochopil.. to pracuje s vypnutim a zapnutim radia. Uz to mam. Myslel jsem ze muzu mackat do nekonecna prepinac a ono to bude pricitat ale ted vidim ze to je velmi chytre osetreno.
Diky a pekny den.

Odpovědět

Zpět na „Programování“