Editace nastavení modelů v Ethos Suite

Radek
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 18. lis 2021 9:04:28
Bydliště: Petřvald u Karviné

Editace nastavení modelů v Ethos Suite

Příspěvek od Radek »

Vážení, velice se omlouvám, jestli se ptám na něco, co je už na foru popsáno. Hledal jsem, pročítal, ale já k tomu nic nenašel.
V Ethos Suite se v sekci Správa modelů zobrazí seznam uložených modelů ve vysílači a u každého modelu je rovněž tlačítko Edit (viz přiložený obrázek). Tlačítko je však neaktivní. Chtěl jsem se zeptat, zda to takhle máme všichni, nebo mám jen já nějak špatně nastavený sw, že modely nelze přes počítač editovat? V Companionu u OpenTX model v počítači bylo možné vytvářet i upravovat.
Moc děkuji. Radek
Přílohy
EthosSuite.jpg

Uživatelský avatar
juraj.jurej
Příspěvky: 561
Registrován: úte 30. dub 2019 7:09:35

Re: Editace nastavení modelů v Ethos Suite

Příspěvek od juraj.jurej »

Radek píše:
ned 26. bře 2023 20:46:25
Vážení, velice se omlouvám, jestli se ptám na něco, co je už na foru popsáno. Hledal jsem, pročítal, ale já k tomu nic nenašel.
V Ethos Suite se v sekci Správa modelů zobrazí seznam uložených modelů ve vysílači a u každého modelu je rovněž tlačítko Edit (viz přiložený obrázek). Tlačítko je však neaktivní. Chtěl jsem se zeptat, zda to takhle máme všichni, nebo mám jen já nějak špatně nastavený sw, že modely nelze přes počítač editovat? V Companionu u OpenTX model v počítači bylo možné vytvářet i upravovat.
Moc děkuji. Radek
Ešte to nieje dokončené, ale pracuje sa na tom.
Zatiaľ je táto možnosť nefunkčná.
FrSky Tandem X20

dtdt
Příspěvky: 35
Registrován: úte 15. zář 2020 14:00:00

Re: Editace nastavení modelů v Ethos Suite

Příspěvek od dtdt »

Rok se s rokem sešel, máme zde nějaké nové zprávy?

Odpovědět

Zpět na „ETHOS“