Nastavení hlasitosti a velikost textu

Uživatelský avatar
juraj.jurej
Příspěvky: 558
Registrován: úte 30. dub 2019 7:09:35

Nastavení hlasitosti a velikost textu

Příspěvek od juraj.jurej »

Priradenie ovládania hlasitosti nájdeš v hlavnom nastavení v "Hlavní hlasitost". Všimni si malú ikonu, ktorá rozširuje možnosti.
Daj ,,Použiť zdroj,, a vyber čo chceš použiť na ovládanie.
.
Screenshot_243.jpg
Screenshot_242.jpg
Screenshot_245.jpg
Screenshot_244.jpg
FrSky Tandem X20

radekbenes
Příspěvky: 62
Registrován: pon 16. zář 2019 16:05:56

Re: ETHOS x Multiprotokol - TX modul

Příspěvek od radekbenes »

Ahoj, Jo díky, asi před hodinou jsem objevil fíčuru dlouhého podržení enteru ....
Připadám si jak ve Windows a nevím, jestli z toho mám radost... :D

radekbenes
Příspěvky: 62
Registrován: pon 16. zář 2019 16:05:56

Re: ETHOS x Multiprotokol - TX modul

Příspěvek od radekbenes »

Ještě k těm ťitěrným textům v ikonách a horním panelu - nevím jestli jsem slepej, ale na průkaz PPL zatím procházím v ÚLZ bez brýlí :D :D :D - a fakt mě to dost štve.
Objevil jsem v systému dva soubory xxxl.fnt a xxxxl.fnt. Není úprava těhle souborů cestou k nějakému zlepšení? Nepátral v této oblasti někdo?
Dík R.

Uživatelský avatar
juraj.jurej
Příspěvky: 558
Registrován: úte 30. dub 2019 7:09:35

Re: ETHOS x Multiprotokol - TX modul

Příspěvek od juraj.jurej »

radekbenes píše:
sob 18. bře 2023 23:06:07
Ještě k těm ťitěrným textům v ikonách a horním panelu - nevím jestli jsem slepej, ale na průkaz PPL zatím procházím v ÚLZ bez brýlí :D :D :D - a fakt mě to dost štve.
Objevil jsem v systému dva soubory xxxl.fnt a xxxxl.fnt. Není úprava těhle souborů cestou k nějakému zlepšení? Nepátral v této oblasti někdo?
Dík R.
Určite to nieje také jednoduché. Pre zväčšenie písma sa musí prerobiť celé menu v Ethos OS,
FrSky Tandem X20

radekbenes
Příspěvky: 62
Registrován: pon 16. zář 2019 16:05:56

Re: ETHOS x Multiprotokol - TX modul

Příspěvek od radekbenes »

No pokud je to grafické rozhraní napsané responzivně, tak by to jednoduché mohlo být.
V Horusovi např. to na responzivní styly vypadá, protože vzhledem k menšímu rozlišení displeje jsou písmena větší a texty, které se nevejdou do ikon nejsou celé a končí tečkami. Na obrazovkách, jejichž svislý rozměr je větší a na X20 se vejdou celé, je na X10 posuvník. Tohle vše na to ukazuje, ale samozřejmě s jistotou to ví jen autoři ....
R.

radekbenes
Příspěvky: 62
Registrován: pon 16. zář 2019 16:05:56

ETHOS x Multiprotokol - TX modul

Příspěvek od radekbenes »

Tak jsem se na GitHubu v již uzavřené diskusi dočetl přímo od Sonigse, že font bude možné změnit v další edici ETHOSu. Je to ale již třičtvrtě roku ... Že by tedy v 1.5.0? Ta ukázka většího fontu, co tam je, mi dává smysl ...
R.

Odpovědět

Zpět na „ETHOS“