Global Speciální funkce

Maco33
Příspěvky: 50
Registrován: pon 27. zář 2021 6:44:51

Global Speciální funkce

Příspěvek od Maco33 »

Rád si sice hraju s novýma věcma, ale Tandem ETHOS X20S už mě s..e. Nevím jak ostatní a třeba mám vadný kus. Dva dny se snažím marně vložit GLOBALNI SPECIALNI funkci. Ty které jsem vložil ve FW.1.0.17 normálně fungují. Nyní od FW.1.0.1 mi nešla vložit ve starých ani v nových modelech. O tom, že bych standardní speciální funkci změnil na globální ani nemluvím. Posuvný virtuální přepínač v nastavení sice přepnout šel (volba globální), ale při přechodu na jinou položku v nastavení se vypnul a už nešel aktivovat. Zkusil jsem dnes nahrát nový FW.1.1.1 a opět nic. Vysílač jsem vypnul a začal hledat na rcgroups, jestli nedělám něco blbě. Nic jsem nenašel. V zoufalství jsem vysílač po 1/2 hodině opět zapnul a nastavení globální funkce najednou začalo fungovat. Myslím, že jsem to zprovoznil vytvořením nového modelu, kde jsem vytvořil novou globální speciální funkci. Přepnul jsem na ostatní modely, a už to funguje.
Frsky ať jdou někam, Na Tandema jsem čekal a těšil se na něj, ale teď mě to opravdu naštvalo. O kvalitě výrobku taky svědčí už přes 1000 příspěvků na RCGROUPS a co 14 dnů nový firmware. Prostě dali na trh nedotaženou věc. :evil:

Uživatelský avatar
Bořík
Příspěvky: 358
Registrován: pát 26. dub 2019 17:34:47

Re: Global Speciální funkce

Příspěvek od Bořík »

To je přesně to, co mně vadí: desítky verzí SW, do toho další verze HW, něco s něčím nefunguje, něco ano, něco ne a to, co dříve fungovalo, už nefunguje a naopak. To by si solidní firma ( jako např. JETI ), nedovolila. Solidní firma vydá ročně jednu, maximálně dvě nové verze - vylepšení a raději nechá zákazníka čekat, než by vydala polosyrový nedodělek.

Uživatelský avatar
Jan Urbánek
Administrátor fóra
Příspěvky: 1673
Registrován: ned 21. dub 2019 17:30:13

Re: Global Speciální funkce

Příspěvek od Jan Urbánek »

Pri aktualizaci se provadi nejake ukony treba upravy nastaveni a modelu. Jenze se neproadi globalne tedy neupravi se vsechny modely zaraz, ale jak je model otevren. Je mozne ze to neprovedl napoprve a pak prepinanim si to opravil. Snad uz tech verzi moc nebude, ted se pracuje na aplikaci neco jako Companion

Odpovědět

Zpět na „Tandem X20“