SR6 - kalibrace stabilizace

Uživatelský avatar
Václav Cerha
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 30. led 2020 17:14:14

SR6 - kalibrace stabilizace

Příspěvek od Václav Cerha »

Po úspěšném napárování v režimu ACCESS mi následně nejde úspěšně provést proces kalibrace stabilizace. Provádím cestou přes LUA script na vysílačce. V předposledním kroku, kdy je přijímač na pravém boku po potvrzení entrem na vysílači dioda na přijímači zůstane pouze žlutě trvale svítit. Několikrát jsem proces opakoval. Vždy se zasekne na tomto předposledním kroku. Když přijímač překlopím do posledního kroku, přijímač se rozbliká, ale jakmile potvrdím opět zase trvale žlutě svítí. Nevím v čem bych dělal chybu? U přijímačů SxR nebyl nikdy problém.

Uživatelský avatar
Václav Cerha
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 30. led 2020 17:14:14

Re: SR6 - kalibrace stabilizace

Příspěvek od Václav Cerha »

Záhada vyřešena. U kalibrace je malá nachytávka. V LUA scriptu je použité znázornění polohy přijímače řady SxR. Řídil jsem se tedy podle toho. Jenomže Archer má potisk na horní straně ve směru čtení zleva doprava vůči pinům vzhůru nohama. A to je pro poslední dva kroky, kdy se kalibruje na boku to co mi dělalo špatné hodnoty. Pokud se tak někdo s tímto potýká, mohu poradit, aby jste se v posledních dvou krocích řídili ne podle pozice zobrazeného potisku, ale podle pozic zobrazovaných pinů přijímače.
Docela blbost, ale co to udělá na čele za vrásky ;)

Odpovědět

Zpět na „Archer řada SR“