Aktivace selfchecku - SxR a SRx

ellet

Re: Aktivace selfchecku - SxR a SRx

Příspěvek od ellet »

Janeg píše:
čtv 02. čer 2022 17:23:11
Pro žhavík potřebuju pro min plynu více než -100. Nějaký nápad k pípání, nebo jen mechanicky seřídit?
A jak to souvisí s tématem vlákna?
Když tady dotaz smažeš a napíšeš to kam to patří (někam do programování), dočkáš se dřív odpovědi. Taky by bylo dobrý napsat jaký máš vysílač, jaký OS (ETHOS, OpenTx....) a jak si tu funkci předstauješ. Na př. "chcípák" volným tlačítkem nebo jen rozšíření rozsahu plynu.

m.fuka

Příspěvek od m.fuka »

Tak po několika dnech strávených řešením spuštění self checku, kdy už jsem byl totálně na pokraji zhroucení stejně zak i zhroucení přepinačů na mém tandemu, jsem došel k zjištění že právě vyšla nová Verze fw 1.2.7 ethos OS která obsahuje nově položku on/off self check, stačí provést update. :D

ellet

Příspěvek od ellet »

No tos měl napsat, že jsi upgradoval přijímač na poslední verzi fw (a nečetl co k tomu píšou) a bylo by jasno. :lol:

Jan Urbánek
Administrátor fóra

Příspěvek od Jan Urbánek »

Aktualizace popisu pro verzi ACCESS 2.1.10

Niko

Příspěvek od Niko »

Tak já už nevím přijímač konečně naparovany vše zapojeno ale ta stabilizace směrovky a křidélka se při pohybu letadla hybaji zatím nevím jestly správně ale něco to dělá ale výškovka prostě nereaguje na ovladač ano ale na gyro vůbec pořadí mi někdo prosím co s tím?děkuji

Koska

Příspěvek od Koska »

Chcem sa opytat, ci je potrebné vykonat selfcheck vzdy pred leto u prijimacov rady SR, alebo sa to robi len raz a je to ulozene v pamati Rx navzdy ?
Kolega co pouziva vysielacky FrSky, tvrdi, ze je to potrebne vyzdy pred letom a ja som to podla manualu pochopil tak, ze len raz.
Dik za odpoved.

pstasek

Příspěvek od pstasek »

Pochopitelně pouze jednou při nastavování letadla. Při self checku se ukládají mezní a středové hodnoty a také poloha letadla pro vodorovný let v režimu Auto-Level a Panic.

Odpovědět

Zpět na „Archer řada SR“