Starý X9D plus

Trupik
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 25. bře 2021 19:16:48

Starý X9D plus

Příspěvek od Trupik »

Ahoj vespolek,
po doooouhé době nečinnosti jsem oprášil svůj letitý Taranis Plus, aktualizoval jsem jej na nejnovější OpenTX a začal trošku studovat novinky.

Taranise jsem kupoval zde na RCStudiu někdy začátkem roku 2017 - jak je to s EU FW? Nejspíš jej tam nemám, že? Mám tady několik modelů s přijímači - většinou to bude něco jako XM+, XSR a podobně; a dva koupené modely s "vestavěným" Frsky přijímačem (netuším jakým). Pokud bych chtěl nějaké přijímače přikoupit, tak ty už asi budou s EU FW - jak to bude s kompatibilitou? Bude lepší vše převést na EU FW (pokud je to vůbec technicky možné)? Nebo raději kupovat nové moduly jako nonEU?

Díky za odpovědi!

Tom :)

Uživatelský avatar
Jan Urbánek
Administrátor fóra
Příspěvky: 1673
Registrován: ned 21. dub 2019 17:30:13

Re: Starý X9D plus

Příspěvek od Jan Urbánek »

Taranis bude take EU od 2015 se to rozlisuje ale bude starsi verze tzn z doby 2017, tomu se rika ACCST 1, nyni mame v2,1 viewtopic.php?f=40&t=303

Radio se da zaktualizovat vc prijimacu a vse pojede. Nove prijimace se kupouji ACCST tedy z teto nabidky https://rcstudio.cz/cs/13-accst-24ghz a budou take s FW 2,1.

Trupik
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 25. bře 2021 19:16:48

Re: Starý X9D plus

Příspěvek od Trupik »

Opožděně mockrát díky za odpověď. Pomalu ale jistě vše upgraduju na ACCST 2.1 :D
Jenom bych se chtěl zeptat: při vyrábění nové modelu se mi zobrazuje toto:
IMG_20210530_182953509.jpg
Ale jinak vše funguje jak má...

Dá se nějak zbavit i tohoto?
Ještě jednou díky :)

Uživatelský avatar
Jan Urbánek
Administrátor fóra
Příspěvky: 1673
Registrován: ned 21. dub 2019 17:30:13

Re: Starý X9D plus

Příspěvek od Jan Urbánek »

To bude tim ze skripty na SD karte jsou stare, je potreba pouzit i nove skripty pro novejsi system

Odpovědět

Zpět na „Taranis X9D a X9D+“