Taranis Plus 2019 SE - vyvažovák a originál EVA kufr

sakulajda
Příspěvky: 123
Registrován: pát 26. dub 2019 21:24:30

Taranis Plus 2019 SE - vyvažovák a originál EVA kufr

Příspěvek od sakulajda »

Jen pro info
Pokud se k Taranis Plus 2019 SE použije vyvažovák https://rcstudio.cz/cs/prislusenstvi/63 ... -q-x7.html , tak pak už nelze vložit do dodávaného kufru https://rcstudio.cz/cs/kufry-pouzdra-a- ... ranis.html , je to moc vysoké a kufr nelze pořádně zavřít, to je velká škoda, že na to nebylo pamatováno, stačilo by trošku vyšší výko.

Uživatelský avatar
ellet
Příspěvky: 629
Registrován: úte 14. kvě 2019 17:37:26
Bydliště: Vysočina

Re: Taranis Plus 2019 SE - vyvažovák a originál EVA kufr

Příspěvek od ellet »

Máš pravdu, moc místa tam není. Mám to taky tak, ale klidně to zavřu a zapnu. Varuji ale před tou karabinou. Vyvažovák při pohybech dokáže nadzvednout ten čudlík karabiny a vysílač skončí na zemi. Přišel jsem tak o přepínač :(. Už tam samozřejmě ta karabina není. (Stejnou zkušenost jsem četl i na rcmanii.)

sakulajda
Příspěvky: 123
Registrován: pát 26. dub 2019 21:24:30

Re: Taranis Plus 2019 SE - vyvažovák a originál EVA kufr

Příspěvek od sakulajda »

ellet píše:
ned 27. lis 2022 19:37:50
Máš pravdu, moc místa tam není. Mám to taky tak, ale klidně to zavřu a zapnu. Varuji ale před tou karabinou. Vyvažovák při pohybech dokáže nadzvednout ten čudlík karabiny a vysílač skončí na zemi. Přišel jsem tak o přepínač :(. Už tam samozřejmě ta karabina není. (Stejnou zkušenost jsem četl i na rcmanii.)
S karabnou se nám to ještě nestalo - díky za podmět k zamyšlení.
Vysílač sem dal do plonkovního hliníkového kufru po Hitecu, nechci vysílač do EVA kufru rvát na sílu, pak stačí málo a neštěstí může být na světě.

Linj
Příspěvky: 8
Registrován: ned 16. led 2022 12:55:24

Re: Taranis Plus 2019 SE - vyvažovák a originál EVA kufr

Příspěvek od Linj »

Já vždycky vyvažovák před uložením Tx do kufru povolím imbusem a sklopím. Zabere to jen chvilku, ale je to bohužel činnost navíc.

sakulajda
Příspěvky: 123
Registrován: pát 26. dub 2019 21:24:30

Re: Taranis Plus 2019 SE - vyvažovák a originál EVA kufr

Příspěvek od sakulajda »

Linj píše:
pát 23. pro 2022 10:49:02
Já vždycky vyvažovák před uložením Tx do kufru povolím imbusem a sklopím. Zabere to jen chvilku, ale je to bohužel činnost navíc.
Tak na to bych neměl nervy :)

Supan
Příspěvky: 125
Registrován: sob 27. dub 2019 19:02:58

Re: Taranis Plus 2019 SE - vyvažovák a originál EVA kufr

Příspěvek od Supan »

sakulajda píše:
pon 28. lis 2022 7:55:23
ellet píše:
ned 27. lis 2022 19:37:50
Máš pravdu, moc místa tam není. Mám to taky tak, ale klidně to zavřu a zapnu. Varuji ale před tou karabinou. Vyvažovák při pohybech dokáže nadzvednout ten čudlík karabiny a vysílač skončí na zemi. Přišel jsem tak o přepínač :(. Už tam samozřejmě ta karabina není. (Stejnou zkušenost jsem četl i na rcmanii.


Taky se mi karabina takto odepla.

Odpovědět

Zpět na „Taranis X9D a X9D+“