X10S Express Horus - výpadek paměti!

Jan Mičinec
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 05. bře 2020 23:27:12

X10S Express Horus - výpadek paměti!

Příspěvek od Jan Mičinec »

Vespolek,
včera se mi stala nemilá věc po létání na simu. Vytáhl jsem Jack a Horus mi zablikal, mihla se hláška o chybné paměti a vypnul se.
Po opětovném zapnutí vše v továrním nastavení jakobych ho poprvé zapnul. Modely fuč, šprechtil anglicky.
Naštěstí jsem měl zálohu z minulého týdne. Nahráno na SD kartu a zase je to OK. Mírně mě to znepokojilo. Ještě že se to nestalo za letu.

Máte někdo podobnou zkušenost? Případně kde byl problém nebo kde je zakopaný pes.

FW: OTX 2.3.9.

Předem díky za rady.

Uživatelský avatar
Jan Urbánek
Administrátor fóra
Příspěvky: 1673
Registrován: ned 21. dub 2019 17:30:13

Re: X10S Express Horus - výpadek paměti!

Příspěvek od Jan Urbánek »

Pokud odejde SD je nasledkem ztrata nastaveni radia a modelu. Nekolikrat jsem zadal OpenTX team aby pouzili vnitrni pamet radia misto SD. Zatim bez zmeny.

sakulajda
Příspěvky: 123
Registrován: pát 26. dub 2019 21:24:30

Re: X10S Express Horus - výpadek paměti!

Příspěvek od sakulajda »

Jan Urbánek píše:
pát 30. říj 2020 11:39:29
Pokud odejde SD je nasledkem ztrata nastaveni radia a modelu. Nekolikrat jsem zadal OpenTX team aby pouzili vnitrni pamet radia misto SD. Zatim bez zmeny.
:(
s tím jak to vypadá, tak takové změny už se snad ani nedočkáme.

Jan Mičinec
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 05. bře 2020 23:27:12

Re: X10S Express Horus - výpadek paměti!

Příspěvek od Jan Mičinec »

Nahrál jsem zálohu a už funguje normálně. Ale snad se změní s novým systémem ethos. áte někdo nějaké info o tomto řešení ?

Uživatelský avatar
Woita
Příspěvky: 120
Registrován: ned 28. dub 2019 21:09:33
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Re: X10S Express Horus - výpadek paměti!

Příspěvek od Woita »

Jan Mičinec píše:
stř 28. říj 2020 19:09:49
.
.
Ještě že se to nestalo za letu.
.
.
Za letu to nevadí, data z SD karty se nahrají jednorázově po zapnutí do vnitřní paměti ve vysílačce. Takže nebezpečné to vlastně není.
Taky už mi odešla SD karta, přišel jsem o modely. Zálohu jsem neměl, tak jsem specielními postupy rekonstruoval data na té SD kartě, zachránil jsem několik modelů, naštěstí těch nejsložitějších. Od té doby taky zálohuju, aspoň občas.

Odpovědět

Zpět na „Horus X10“