Nezobrazuje všechny modely ze zálohy

Uživatelský avatar
LSoft
Příspěvky: 41
Registrován: ned 15. pro 2019 8:37:51

Nezobrazuje všechny modely ze zálohy

Příspěvek od LSoft »

Zdravíčko,
upgradoval jsem OpenTX na Horus X10 Express z verze 2.3.11 na 2.3.15. Samozřejmě jsem udělal zálohu SD karty.
Po upgrade OpenTX jsem nakopíroval modely (do složky [MODELS]) zpět na SD kartu.
Mám naprogramované tři modely, takže na SD kartě mám tři soubory: "model1.bin", "model2.bin" a "model3.bin".
Ale když zapnu rádio a chci vyměnit model, tak mi v nabídce svítí jen model uložený jako "model1.bin" a ty ostatní dva tam nejsou.
A přitom o těch souborech systém nějak ví, protože když jsem zkusil vytvořit nový model, tak nepřemazal ten "model2.bin" nahraný ze zálohy, ale vytvořil nový soubor "model4.bin"
Nevíte prosím někdo, jak zprovoznit (resp. zachránit) ty další dva modely "model2.bin" a "model3.bin" ? Nebo nemá cenu se s tím prcat a raději ty dva chybějící modely naklikat znovu? :(
Díky předem za komentáře!

Uživatelský avatar
ellet
Příspěvky: 634
Registrován: úte 14. kvě 2019 17:37:26
Bydliště: Vysočina

Re: Nezobrazuje všechny modely ze zálohy

Příspěvek od ellet »

Zkopírovals i složku RADIO ?

Uživatelský avatar
LSoft
Příspěvky: 41
Registrován: ned 15. pro 2019 8:37:51

Re: Nezobrazuje všechny modely ze zálohy

Příspěvek od LSoft »

Nezkopíroval...
Skvělé, vše nyní funguje, díky moc za radu!

Uživatelský avatar
ellet
Příspěvky: 634
Registrován: úte 14. kvě 2019 17:37:26
Bydliště: Vysočina

Re: Nezobrazuje všechny modely ze zálohy

Příspěvek od ellet »

Není zač, dal sis ale s tím upgrade docela na čas :) .

Uživatelský avatar
Jiri
Příspěvky: 94
Registrován: stř 26. čer 2019 9:30:08

Re: Nezobrazuje všechny modely ze zálohy

Příspěvek od Jiri »

Jsem už hóóódně dlouho na 2.3.14, vím, že zpočátku byl ve 2.3.15 nějaký bug (myslím ohledně multimodulu), co mi vadil, a pak už jsem to dále neřešil. Měl by upgrade na 2.3.15 nějaký přínos?
Vím, že ETX je dnes zase dál, ale jednak mi to zatím stačilo, jednak mi na ETX trochu vadí ovládání optimalizované na dotykové obrazovky. To na nedotykové X10 spíš komplikuje život než pomáhá. Myslel jsem, že UI nějak rozdělí (jako jsou rozdělené na BW a Color displeje, tak i dotyk/nedotyk), ale asi k tomu nedošlo. Takže konzervativně zůstávám na OTX 3.14. stejnou verzi mám i na BW Jumper T-Lite, občas kopíruju letadla, byť to vyžaduje změnu switchů, kterých má Jumper logicky méně..

Uživatelský avatar
ellet
Příspěvky: 634
Registrován: úte 14. kvě 2019 17:37:26
Bydliště: Vysočina

Re: Nezobrazuje všechny modely ze zálohy

Příspěvek od ellet »

Jiri píše:
úte 12. pro 2023 15:47:39
Jsem už hóóódně dlouho na 2.3.14, vím, že zpočátku byl ve 2.3.15 nějaký bug (myslím ohledně multimodulu)....
Nevíš o co šlo? Mám 2.3.15 od začátku, občas používám i MTM, ale na bug jsem nenarazil. Ani na rcgroups (ve vláknu ...2.3.15) nic nevidím.

Odpovědět

Zpět na „Horus X10“