Příjímače Frsky a digitální serva

ok5kwt
Příspěvky: 46
Registrován: úte 07. črc 2020 7:07:58

Příjímače Frsky a digitální serva

Příspěvek od ok5kwt »

Teď jen otázka pro zajímavost.. jak je to s příjímačema Frsky ohleně případného nastavení 200 - 300Hz pro digitální serva?

Uživatelský avatar
Jan Urbánek
Administrátor fóra
Příspěvky: 1673
Registrován: ned 21. dub 2019 17:30:13

Re: Příjímače Frsky a digitální serva

Příspěvek od Jan Urbánek »

Bezne se pouziva PWM 50Hz nebo lze nastavit 100Hz. Ktere prijimace dovedou vystup 300Hz?

ok5kwt
Příspěvky: 46
Registrován: úte 07. črc 2020 7:07:58

Re: Příjímače Frsky a digitální serva

Příspěvek od ok5kwt »

Dík za informaci.. Zatím se u jiných příjímačů nebádal o této frekvenci.. Vím jen že u ruzných stabilizací lez nestavit a fakt je že serva se chovala elastičtěji.. proto jsem se ze zajímavosti ptal. Nehledám v tom nijaký zásadní problém.

Uživatelský avatar
prikrylm
Příspěvky: 649
Registrován: sob 27. dub 2019 10:16:52
Bydliště: Řečkovice

Re: Příjímače Frsky a digitální serva

Příspěvek od prikrylm »

300 Hz se snad ani nemůže stihnout vysílat. Možná tak nějaké pozemní dvoukanály. A 300 Hz stíhají snad jen nějaké DShot ESC, ale to generuje řídící jednotka na palubě....
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | několik vrtulemi poháněných létajících strojů)

ok5kwt
Příspěvky: 46
Registrován: úte 07. črc 2020 7:07:58

Re: Příjímače Frsky a digitální serva

Příspěvek od ok5kwt »

Myslím že se to dá stihnout například v datapřenosu amatérské radiokomunikaci PSK nebo Olivia, Rtty s jiné používáme až 3khz a to prosím na HF ,ale to sem do fóra nepatří..... Stabilizace Spirit mi nabízí max 333Hz pro digitální serva a jejich chování se mi zdá klidnější.. To je ale při našem létání asi zbytečné.

Odpovědět

Zpět na „Obecně o přijímačích“