ACCESS - sdílení přijímačů

Nový protokol od 2019
Uživatelský avatar
Jan Urbánek
Administrátor fóra
Příspěvky: 1673
Registrován: ned 21. dub 2019 17:30:13

ACCESS - sdílení přijímačů

Příspěvek od Jan Urbánek »


sakulajda
Příspěvky: 123
Registrován: pát 26. dub 2019 21:24:30

Re: ACCESS - sdílení přijímačů

Příspěvek od sakulajda »

Hmmm zajimave

pilot07
Příspěvky: 1
Registrován: pon 29. dub 2019 17:17:06

Re: ACCESS - sdílení přijímačů

Příspěvek od pilot07 »

A lze zpátky napárovat na druhý vysílač bez nutnosti znovu použít volbu sdílet na prvním vysílači? Jde mi o to pokud bych měl druhý vysílač jako záložní, zdali mohu při poruše prvního okamžitě použít druhý vysílač ( maximálně s odpojením a připojením napájení)

Děkuji


Sent from my iPhone using Tapatalk

Rosťa
Příspěvky: 3
Registrován: úte 23. črc 2019 22:32:22

Re: ACCESS - sdílení přijímačů

Příspěvek od Rosťa »

Dobrý den, všechno to funguje, ovšem pokud si napáruji G-RX8 v režimu PWM (tedy s propojkou 1-2) a pokud chci sdílet tento RX druhým vysílačem nebo mít k tomuto jednomu RX přihlášeny 2 vysílače, tak v momentě přepárování se bez propojky G-RX8 přepne do režimu SBUS a mám z něj pro použití PWM pouze 6 kanálů poněvadž si to nepamatuje. Z vysílače tato volba nejde, nebo jsem ji nenašel. Dodnes jsem nepochopil proč u G-RX8, který je určen do větronů je prioritně bez propojky režim SBUS. Ve větroních se většinově nepoužívá. Výhoda ACCESS aby se nemusel RX vytahovat z éra, kterou tento protokol má poskytovat je tímto anulovaná. Do omotorizovaného větroně je potřeba 7 kanálů. Lze použít převodník SBUS-PWM pro rozšíření, když pominu další finanční náklad, je skoro stejně velký jako přijímač a do štíhlých trupů jej nedostanu. Je nějaká šance, že tento handicap bude odstraněn?
Děkuji

Odpovědět

Zpět na „ACCESS“