Něco jako poděkování

Uživatelský avatar
Roman_rc.pilot
Příspěvky: 196
Registrován: ned 26. dub 2020 20:58:34
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Něco jako poděkování

Příspěvek od Roman_rc.pilot »

Vím, že to je asi bezpředmětné psát zde, ale musím programátorům a celému teamu z OpenTX poděkovat. Takový obrovský potenciál, který jsem objevil v tomto systému je nepopsatelný. Stále jdou vymýšlet nové a nové kombinace napr. logických spínačů na různé funkce. Ať už brzdová světla na auto při používání tempomatu, samotný tempomat, který je pouze v určitých regulátorech a nechceš dát za regl 4k ;) Řazení jízdních směrů pomocí pohybu kniplu atd....
Vím, že jsem masochista v některých věcech, jak mám třeba nastaven svůj model, ale neumím nevyužít všechny ty možnosti. Vím, že 50 logických spínačů, 18 křivek, 2 globální proměnné, 4 letové režimy, 5 speciálních funkcí a obsazených 22 kanálů není normální, ale ty možnosti jsou prostě TOP.
Vím, že se teď hooodně mluví o ETHOSu, samozřejmě to tím nechci nějake zastínit, ale miluji tu grafiku OpenTX jakož to starého BIOSu, líbí se mi ten vzhled "programovacího" prostředí. Pro mě je to perfektně přehledné, líbí se mi obrovská variabilita systému (vlastní obrázky modelů, vlastní ikony, vlastní zvuky, vlastní uvítací obrazovka apod...).

To já jen tak. Vím, že to nikomu asi nic nedá, ale jen jsem to chtěl napsat :)
Mějte se fajn, hlavy vzhůru a bězte se klouzat :-D
🇨🇳Frsky Tandem X20PRO
🇺🇲John Deere 9620RX (Archer R8 + R4)
🇩🇪Krampe Halfpipe HP20 (Archer R4)
🇸🇪Väderstad Spirit ST600s (Archer R6)
🇩🇪Amazone UX5200 (Archer R6)

Uživatelský avatar
Bořík
Příspěvky: 358
Registrován: pát 26. dub 2019 17:34:47

Re: Něco jako poděkování

Příspěvek od Bořík »

Ale vůbec ne ... třeba mě to hodně pomohlo. Přemýšlel jsem o upgrade X9E na nový stroj, ale pochopil jsem, že OpenTx je přesně to, co se mi líbí a co nehodlám měnit, protože to splňuje moje potřeby na 1 000% a rozhodně nemám potřebu přecházet na něco jiného - už i proto, že zvládám sotva 10% toho, co OpenTx umí a to si ještě hoooodně fandím. Začínat znovu - i když asi jde o velice podobný systém, ale nehodlám, protože tak, jak je to teď, mi to vyhovuje. Jediným problémem budou nové přijímače, protože ty starší, co používám, už nebudou vyrábět a s tím se budu těžko vyrovnávat.

Supan
Příspěvky: 125
Registrován: sob 27. dub 2019 19:02:58

Re: Něco jako poděkování

Příspěvek od Supan »

Přidávám se pomoci zkopírovaného textu, bo to mám stejně :-)

Ale vůbec ne ... třeba mě to hodně pomohlo. Přemýšlel jsem o upgrade X9D + na nový stroj, ale pochopil jsem, že OpenTx je přesně to, co se mi líbí a co nehodlám měnit, protože to splňuje moje potřeby na 1 000% a rozhodně nemám potřebu přecházet na něco jiného - už i proto, že zvládám sotva 10% toho, co OpenTx umí a to si ještě hoooodně fandím. Začínat znovu - i když asi jde o velice podobný systém, ale nehodlám, protože tak, jak je to teď, mi to vyhovuje. Jediným problémem budou nové přijímače, protože ty starší, co používám, už nebudou vyrábět a s tím se budu těžko vyrovnávat.

K těm RX: nakoupil jsem do si zásoby. Určitě s nimi pár let vydržím.


Open Tx zdar!

Supan

Uživatelský avatar
Bořík
Příspěvky: 358
Registrován: pát 26. dub 2019 17:34:47

Re: Něco jako poděkování

Příspěvek od Bořík »

Já to budu muset řešit konkurencí s multimodulem. Pár přijímačů v zásobě mám, ale aspoň takových 10-15 by se hodilo.

Uživatelský avatar
Václav Cerha
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 30. led 2020 17:14:14

Re: Něco jako poděkování

Příspěvek od Václav Cerha »

Přesně tak. Open TX je i pro mě to s čím jsem naprosto spokojený. Nevyužívám ho sice tak do bezvědomí jako jak je zde popisováno, ale vlastní obrázek... to je pro mě nejvíc :D. Ale vážně. Postupně jsem si na to tak zvykl, že už se ani nechci učit nic nového.

Odpovědět

Zpět na „OpenTX“