Companion - načtení modelů

sakulajda
Příspěvky: 123
Registrován: pát 26. dub 2019 21:24:30

Companion - načtení modelů

Příspěvek od sakulajda »

Kucí, co dělám špatně
Aktualizoval sem companion na 2.3.9 připojím rádio (momentálně X-lite a Q7), mám nastavený profil, nastavený zadig, úspěšně aktualizuji firmware rádia, ale nedaří se mi načíst modely z rádia, ani zálohovat rádio do souboru. Potřebuji mezi nimi přenést jeden model a nechce se mi to pípat bo je tam tooh fakt hodně a bohužel prostou obnovou z SD karty to píše nekompatibilitu.

Díky
Kulda

---
na novem ntb se nejak domotaly drivery, po nekolika odebrani/restartech uz fakci
Naposledy upravil(a) sakulajda dne stř 16. zář 2020 21:39:57, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
prikrylm
Příspěvky: 649
Registrován: sob 27. dub 2019 10:16:52
Bydliště: Řečkovice

Re: Companion - načtení modelů

Příspěvek od prikrylm »

Zapnout rádio a vybrat, že rádio jede jako disk?
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | několik vrtulemi poháněných létajících strojů)

sakulajda
Příspěvky: 123
Registrován: pát 26. dub 2019 21:24:30

Re: Companion - načtení modelů

Příspěvek od sakulajda »

prikrylm píše:
čtv 17. zář 2020 11:08:47
Zapnout rádio a vybrat, že rádio jede jako disk?
Jj to sem delal, ale widle si nejak nacetli jine driver a nic, proste to nehodlalo kominkovat, po nekolika odebrani zarizeni a znovu instalaci driveru a x restartech se to chytlo, na starych sedmach se mi snad nikdy nic takoveho nestalo.
Takze model preneseny a konfig upraveny, jen to trvalo podstatne dele nez sem si myslel.

Ps: i prevodnik k jednomu zvukaci mi na novem notesu dal sbohem, proste to ve win10 nepodporuji a prevodnik si kup nove :( zlate stare kompl kde jelo vsecko, skoda ho, ze po 8 letech odesel.

Odpovědět

Zpět na „OpenTX“