XM+ nekomunikuje

xkotvikx
Příspěvky: 3
Registrován: stř 07. říj 2020 9:04:40

XM+ nekomunikuje

Příspěvek od xkotvikx »

Zdravím,
jsem nováček s Open TX, ale flashnout přjímač už jsem zvládnul. Problém nastal u XM+, který jsem zkoušel bindovat na D16 ACCST protokol. Ale vysílač nereaguje.
Přijímač samotný po stisku tlačítka a zapojení napájení slabě svítí červeně a zeleně a dál se nic neděje.
Říkal jsem si, že teda bude problém ve FW a že si ze stránek Frsky stáhnu poslední verzi a nahraju ji přes S-port. Ale hlásí chybu, not responding.
IMG_20201006_192902.jpg
Prosím o jakoukoliv radu. Díky Honza

Uživatelský avatar
Woita
Příspěvky: 120
Registrován: ned 28. dub 2019 21:09:33
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Re: XM+ nekomunikuje

Příspěvek od Woita »

Ten prapodivný slabý svit LEDek s nefunkčností jsem před pár měsíci zažil u přijímačů (myslímže to byly S8R), když jsem přecházel na ISRM modul a ACCST 2.1. Tenkrát byl nefunkční FW pro tyto přijímače - jak jsem ho tam flashnul, tak bylo to mlžení LEDek. Pak hned vyšel opravený a po flashnutí je všechno O.K.
Ta chyba not responding - také mi to přes konektor šachty nešlo, ale přes FrSky STK USB adaptér to šlo bez problémů.

xkotvikx
Příspěvky: 3
Registrován: stř 07. říj 2020 9:04:40

Re: XM+ nekomunikuje

Příspěvek od xkotvikx »

Hehe, takže to že jsem ušetřil na přijímači, teď dám to stejné za jeho zprovoznění :roll: :lol:

Uživatelský avatar
prikrylm
Příspěvky: 649
Registrován: sob 27. dub 2019 10:16:52
Bydliště: Řečkovice

Re: XM+ nekomunikuje

Příspěvek od prikrylm »

XM+ s ACCST mám a funguje mi.
Zapisoval jsem (tuším) přes X-Lite.
Nemáš obráceně konektor?
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | několik vrtulemi poháněných létajících strojů)

xkotvikx
Příspěvky: 3
Registrován: stř 07. říj 2020 9:04:40

Re: XM+ nekomunikuje

Příspěvek od xkotvikx »

FW tam nejde nahrát vůbec žádný. V ZIP složce jsou všechny varianty, ale nejde nahrát ani jedna :(

Odpovědět

Zpět na „Řada XM“