XM+ Nejde párování

Xixao
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 02. dub 2020 21:02:51

XM+ Nejde párování

Příspěvek od Xixao »

Zdravím jdu s prosíkem pro radu
Provedl jsem upgrade xm+ na ACCES a teď mi nejde spárovat s ovladačem ( X-lite verze 2.3.7 )
Nemáte prosím někdo starší fw jestli by nešel dát zpět do xm+ abych ho mohl vyzkoušet
zkoušel jsem ještě 170313 ale s tím mi to bohužel také nejde
nebo kdyby náhodou měl někdo radu co stím
Moc děkuju

Uživatelský avatar
Jan Urbánek
Administrátor fóra
Příspěvky: 1673
Registrován: ned 21. dub 2019 17:30:13

Re: XM+ Nejde párování

Příspěvek od Jan Urbánek »

XM ani XM+ nema podporu stavajiciho ACCESS a nebude, jedine reseni je provoz na D16

Xixao
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 02. dub 2020 21:02:51

Re: XM+ Nejde párování

Příspěvek od Xixao »

Omlouvám se ACCET bohužel nejde mi sparovat s ovladačem
Ani když dám starší verze ovladače i xm+
Vždy při bindovani naskočí červená i zelená dioda po odpojení a znovu napojení svítí červená a pakniz jen bliká zelená se nerozsviti vůbec

Uživatelský avatar
ellet
Příspěvky: 629
Registrován: úte 14. kvě 2019 17:37:26
Bydliště: Vysočina

Re: XM+ Nejde párování

Příspěvek od ellet »

Předpokládám, že píšeš o ACCST a možná bys měl napsat, jaké aktualizace jsi dělal (co všechno). Pokud jsi na vysílači upgradoval pouze OpenTx a na přijímači bude verze 170313 LBT (jestli máš vysílač od RCStudia), mělo by to fungovat. Já přijímač XM+ nemám, ale mám zkušenost, že když něco takto nefunguje, bývá chyba někde v postupu.

Xixao
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 02. dub 2020 21:02:51

Re: XM+ Nejde párování

Příspěvek od Xixao »

Na stránkách jsem našel aktualizace tak jsem je tam nainstaloval jak do xm+ tak do x-lite plus tam byla ještě ta záložka ixjt to se dívám že je na interní anténu takže jsem ho naistaloval také bohužel sparovat už to nejde ikdyz jsem zkoušel i starší verze vždy mi ovladač píše že vše proběhlo v pořádku

Uživatelský avatar
ellet
Příspěvky: 629
Registrován: úte 14. kvě 2019 17:37:26
Bydliště: Vysočina

Re: XM+ Nejde párování

Příspěvek od ellet »

Z tvého popisu bez čísel verzí se toho moc nedozvím, myslím, že máš vysílač na verzi ACCST V2..... a v přijímači máš fw ACCST V1.... a to nelze míchat. Doporučení je - s novou verzí nepospíchat a proto bych vrátil verzi na vysílači zpět na ACCST V1....(tím myslím fw pro iXJT modul)

Xixao
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 02. dub 2020 21:02:51

Re: XM+ Nejde párování

Příspěvek od Xixao »

Děkuji za rady dnes jsem ještě zkoušel nakonec jsem došel ke zdárnému řešení a to je že jsem aktualizoval postupně znovu ovladač ovšem tentokrát přez opentx verze rádia je 2.3.7
A verze xm plus je tuším v1.1.2
Ovšem jestli opentx aktualizuje i ixjt to nevím.
Mám ještě tedy zkust aktualizovat ixjt ručně ?
Momentálně parovani funguje ale vrátil se mi problém kvůli kterému jsem se snažil aktualizovat a to je že u quadu při módu air(motory drží nízké otáčky ) se mi po přidání více jak půl plinu a zase zpět otáčky motoru samovolně zvyšují když přepnul módy a vrátím air motory zas otáčky drží
Otáčky se zvyšují i za letu
S flysky se mi to nedělo i proto myslím že je to způsobeno přijímačem nebo vysílačem

Uživatelský avatar
Jan Urbánek
Administrátor fóra
Příspěvky: 1673
Registrován: ned 21. dub 2019 17:30:13

Re: XM+ Nejde párování

Příspěvek od Jan Urbánek »

Zaprve vezr 1.1.2 je ACCESS a je stara nepouzivat dat verzi
https://www.frsky-rc.com/wp-content/upl ... 170313.zip parovat jako D16

Chovani desky tedy pridavani plynu lze skontorlovat s moinitorem kanalu, pokud to neni v monoitoru dela si to deska sama.

Xixao
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 02. dub 2020 21:02:51

Re: XM+ Nejde párování

Příspěvek od Xixao »

Super děkuji
Problém vyřešen

Odpovědět

Zpět na „Řada XM“