RX6R parovanie.

palo
Příspěvky: 4
Registrován: úte 09. čer 2020 15:13:31

RX6R parovanie.

Příspěvek od palo »

Kupili sme od rcstudio prijmace RX6R (EU LBT) a mam problem s parovanim. Na vysielaci X-Lite opentx 2.3.9 , ISRM-PRO 1.1.0/1.1.3EU dam mod ACCST D16 a spustim parovanie, nasledne na prijmaci stlacim FS button a pripojim napajanie, svieti cervena a zelena , nic sa neudeje a aj po vypnuti a zapnuti prijmac svieti na modro a blika cervena. Predpokladam ze ide o problem FW vysielaca ale este predtim nez sa pustim do upgrade by som si to potreboval potvrdit. Tak isto sme skusali sparovat tento prijmac s T-Lite bez uspechu. Nepredpokladam chybu prijmaca skor medzi klavesnicou a stolickou. :D
PAlo

Uživatelský avatar
Jan Urbánek
Administrátor fóra
Příspěvky: 1673
Registrován: ned 21. dub 2019 17:30:13

Re: RX6R parovanie.

Příspěvek od Jan Urbánek »

Vzechny prijimace jsou nyni standardne s protokolem verze 2.1 proto 1.1.3EU je zastarala a parovani nejde. Nemeli jste v balicku zluty listek s informaci?

palo
Příspěvky: 4
Registrován: úte 09. čer 2020 15:13:31

Re: RX6R parovanie.

Příspěvek od palo »

Dakujem za odpoved , listok bol v baliku len sa ku mne nedostal. Takze ak chcem pouzit prijmac aj s inym ako radiom ako Frsky ktore ma staru veriu FW musim downgradovat prijmac. Predpokladam ze postup je spravny.
Druha vec je ze budem musiet tak ci tak upgradovat X-lite aj koli inym prijmacom. Potom zostava otazka ci dokazem fungovat zo staru verziou FW na prijmaci a novou verziu FW na vysielaci X-lite. Teda opacne garde ako som popisoval. Ak nie tak som troska zbytocne kupoval verziu RX a mohol som rovno kupit Archer :( To nie je vytka to je moja neinformovanost.

Uživatelský avatar
Jan Urbánek
Administrátor fóra
Příspěvky: 1673
Registrován: ned 21. dub 2019 17:30:13

Re: RX6R parovanie.

Příspěvek od Jan Urbánek »

RX6R lze aktualizovat na ACCESS take tzn vyhody Archeru se smaznou.
Vzdy je potreba nasledovat verze tzn Xlite na 2.1.6 nebo jaka je ted verze pro radio a 2.1.x idelane nejvyssi 2.1.8 pro prijimac.

Odpovědět

Zpět na „Řada RX“