Špatná hodnota výšky

Pavelsrubar1
Příspěvky: 31
Registrován: pát 26. dub 2019 16:51:35

Špatná hodnota výšky

Příspěvek od Pavelsrubar1 »

Mám problém s nastavením nulové výšky. Používám Horus 10S s FrOs ACCST 2.1 a v přijímači mám poslední aktualizaci. Problém se projevuje tak, že po spuštění ukazuje telemetrie výšku např. 100 m (někdy i jiné číslo) místo nuly. Pak je o tuto hodnotu výška zkreslená až do vypnutí. Pomůže několikanásobné odpojení přijímače nebo vypnutí a opětovné zapnutí vysílače. Je to ale taková metoda pokus omyl a dost to zdržuje.
Prosím o pomoc.

virdzek
Příspěvky: 72
Registrován: úte 06. srp 2019 16:05:55

Re: Špatná hodnota výšky

Příspěvek od virdzek »

Skus na vysielaci (po pripojeni s prijimacom) inicializovat telemetriu.
Robi sa to na hlavnej obrazovke dlhsim podrzanim ovlad.prvku Enter ( u mna na X12s je to stred otocneho kolieska)

Uživatelský avatar
juraj.jurej
Příspěvky: 558
Registrován: úte 30. dub 2019 7:09:35

Re: Špatná hodnota výšky

Příspěvek od juraj.jurej »

Pavelsrubar1 píše:
pon 17. srp 2020 17:40:46
Mám problém s nastavením nulové výšky. Používám Horus 10S s FrOs ACCST 2.1 a v přijímači mám poslední aktualizaci. Problém se projevuje tak, že po spuštění ukazuje telemetrie výšku např. 100 m (někdy i jiné číslo) místo nuly. Pak je o tuto hodnotu výška zkreslená až do vypnutí. Pomůže několikanásobné odpojení přijímače nebo vypnutí a opětovné zapnutí vysílače. Je to ale taková metoda pokus omyl a dost to zdržuje.
Prosím o pomoc.
V špec. funkciach je reset telemetrii. Ja ho mám na spinači motora. Zapnem motor a celá telemetria sa resetne. Fungu je to dobre.
FrSky Tandem X20

Odpovědět

Zpět na „Řada G-RX“