Problém s nastavením S8R

jarek.grega@volny.cz
Příspěvky: 3
Registrován: pon 01. črc 2019 13:38:55

Problém s nastavením S8R

Příspěvek od jarek.grega@volny.cz »

Dobrý den všichni. Už dva dny s snažím nastavit serva křidélek tak aby chodily od středu na obě strany. Točí se vždy jen na jednu stranu. Příjmač je v modu vypnutá stabilizace. Ví někdo proč to nechodí nebo kde je chyba?? Děkuji za případné rady.
Jarek Grega

Uživatelský avatar
jarda19
Příspěvky: 62
Registrován: ned 28. dub 2019 18:41:27
Bydliště: Havířov

Re: Problém s nastavením S8R

Příspěvek od jarda19 »

serva křidélek máš přes y-kabel, nebo každé servo zvlášť kanál ???
Horus X12S, hromada přijímačů, čidel a letadel

jarek.grega@volny.cz
Příspěvky: 3
Registrován: pon 01. črc 2019 13:38:55

Re: Problém s nastavením S8R

Příspěvek od jarek.grega@volny.cz »

Díky za odpověď. Mám každé servo zvlášť. Na jiných modelech problém nebyl.....
Jarek Grega

martin tintera
Příspěvky: 2
Registrován: sob 16. lis 2019 20:42:46

Re: Problém s nastavením S8R

Příspěvek od martin tintera »

provedl si nastavení výchylek? viz:

jarek.grega@volny.cz
Příspěvky: 3
Registrován: pon 01. črc 2019 13:38:55

Re: Problém s nastavením S8R

Příspěvek od jarek.grega@volny.cz »

Vím o tom videu. Zatím jsem to neviděl. Nastavoval jsem to podle jiných modelů co mám. Jsem na letišti, hned jak přijedu domů tak si to shlednu. Zatím díky, ozvu se.
Jarek Grega

Uživatelský avatar
juraj.jurej
Příspěvky: 558
Registrován: úte 30. dub 2019 7:09:35

Re: Problém s nastavením S8R

Příspěvek od juraj.jurej »

jarek.grega@volny.cz píše:
úte 28. dub 2020 12:51:57
Dobrý den všichni. Už dva dny s snažím nastavit serva křidélek tak aby chodily od středu na obě strany. Točí se vždy jen na jednu stranu. Příjmač je v modu vypnutá stabilizace. Ví někdo proč to nechodí nebo kde je chyba?? Děkuji za případné rady.
Musíš si v stabilite (napr cez LUA script) invertovať to krídielko, ktoré ti chodí špatne. Nie v mixoch! (pokiaľ tam to máš dobre)
FrSky Tandem X20

Uživatelský avatar
prikrylm
Příspěvky: 649
Registrován: sob 27. dub 2019 10:16:52
Bydliště: Řečkovice

Re: Problém s nastavením S8R

Příspěvek od prikrylm »

V módu "vypnutá stabilizace" by se mělo posílat na výstupy to, co vysílá vysílačka. Nic méně...
Ve svém přijímači se mi to moc zkoušet nechce, ale - tuším, že i při vypnuté stabilizaci - měly by se nastavit rozsahy - tzn (tuším) 3x se zahýbe kanálem 12 nebo se dlouze podrží bind tlačítko (nastavuje i rovinu, takže letadlo by mělo být tak, jak letí "rovně"), přijímač zahýbe servy a pak je potřeba zahýbat všemi kanály (AIL, ELE, RUD) v plném rozsahu, jak je nastaveno pro model. Tím se rozsahy nastaví. Pokud byl rozsah jen od půlky, je možné, že se výstupy chovají "divně".
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | několik vrtulemi poháněných létajících strojů)

Odpovědět

Zpět na „Řada S“